Jak pozbyć się zniszczonych końcówek włosów? Polerowanie włosów

przez Annively
0 komentarzy

Problem rozdwojonych końcówek zna zapewne, każda kobieta. Najczęstsze przyczyny rozdwajania się włosów to poddawanie ich częstym stylizacjom za pomocą ciepła na przykład prostownicy, lokówki, które przesuszają włosy. Zniszczone włosy to również efekt koloryzacji, braku regularnego podcinania czy złej diety ubogiej w witaminy A, B oraz E. Dowiedz się jak pozbyć się zniszczonych końcówek włosów i co robić, aby w przyszłości nie dopuścić do ich rozdwojenia.

Czy rozdwojone końcówki można naprawić?

Przede wszystkim nie ma co liczyć na cuda. Ten stan nie zniknie samoistnie, a wręcz może się pogłębiać. Rozdwojone końcówki można jedynie ukryć przed światem, stosując odpowiednie metody stylizacji. Najlepiej jest jednak po prostu je usunąć mechanicznie.

Jak pozbyć się zniszczonych końcówek włosów? Czyli Polerowanie włosów urządzeniem Split Ender Pro

Najczęściej w sytuacji, kiedy zauważyłaś rozdwojone końcówki wybierałaś się do fryzjera na podcięcie ich. Często ta wizyta kończyła się sporą utratą z długości Twoich włosów, które tak długo zapuszczałaś. Polerowanie włosów polega na podcięciu zazwyczaj od 3-6 mm wszystkich odstających włosków na całej długości fryzury. Dzięki czemu pozbędziesz się nieestetycznych rozdwojeń nie tylko na samym dole, przez co Twoje włosy będą wyglądały na zdrowsze.

Split Ender Pro – najlepszy sposób na pozbycie się rozdwojonych końcówek

Split Ender Pro jest to profesjonalna maszynka do precyzyjnego podcięcia odstających końcówek na całej długości włosów. Nie należy się martwić o ich długość i gęstość. Jest bardzo bezpieczna jednak ważne, aby była oryginalna, dlatego uważaj i sprawdzaj czy urządzenie nie okaże się tańszym zamiennikiem. Sam zabieg musi być przeprowadzony na czystych włosach, na których nie ma odżywek i olejków. Dokładnie pasmo po paśmie przejeżdża się nią po włosach i w ten sposób trymer podcina odstające końcówki na kilka milimetrów. Zaleca się powtórkę za około 4-8 tygodni. Włosy po zabiegu od razu są wyczuwalnie gładsze w dotyku oraz bardziej lśniące. Cena takiej usługi waha się w granicach 50-120 zł i jest uzależniona od długości i gęstości włosów. Chcesz się dowiedzieć ile zapłacisz za swoje włosy i czy taki zabieg będzie odpowiedni dla Ciebie? Napisz do mnie: https://www.annively.pl/

Jak pozbyć się zniszczonych końcówek włosów? Czyli Polerowanie włosów - blog o włosach i urodzie - Annively

Jak po polerowaniu dbać o włosy?

Najważniejsze, abyś po zabiegu zabezpieczała końce włosów. Najlepiej sprawdzą się do tego naturalne olejki na przykład arganowy czy awokado, dbaj o zdrową dietę. Odstaw również prostownicę, a włosy susz letnim nawiewem.

Dieta na zdrowe włosy

Duży wpływ na stan włosów ma dieta. W codziennym jadłospisie nie powinno zatem zabraknąć produktów bogatych witaminy A, E. Ważne są również witaminy z grupy B, a także żelazo, miedź oraz cynk. Możesz również suplementować się gotowymi preparatami dostępnymi w aptece, zawierającymi, na przykład: skrzyp polny, biotynę, krzem. To sposób na zdrowe i lśniące włosy.

Sposób na odstawienie prostownicy

Łatwo napisać, aby odstawić prostownice i po prostu jej nie używać. Jednak ciężko to zrobić. Sama miałam z tym duży problem, zawsze musiałam mieć ze sobą prostownicę. Udało mi się ją odstawić dzięki Keratynowemu Prostowaniu i nawet jeśli nie zawsze są idealnie proste to nie puszą się. Z tym miałam największy problem. Jeżeli masz tak samo jak ja to taki zabieg pozwoli Ci odstawić prostownicę, a twoje włosy będą zdrowsze i to po same końce. Jeżeli chcesz sprawdzić efekty jakie można uzyskać dzięki takiemu zabiegowi zapraszam Cię tutaj: https://www.facebook.com/annively.prostowanie.keratynowe/

Możesz także przeczytać

Dodaj komentarz